E-piletite ostu, kasutamise ja tagastamise tingimused

Enne e-pileti ostu tutvu põhjalikult tingimustega, hilisemad muudatused on piirangutega.

1. OSTMINE
1.1. E-pilet on laevapilet, mis annab õiguse reisijate ülesõiduks laevaga eelisjärjekorrast piletile märgitud laevaliinil, kuupäeval ja kellaajal ning piletilolevatele lisateenustele.
1.2. E-piletite ostukeskkond asub veebiaadressil www.nicesaar.eu ja etteostu perioodi pikkuse määrab vedaja, see on üldjuhul vähemalt 30 päeva.
1.3. Ostetud pilet kehtib laevapääsmena, piletil toodud sadamast ja väljumisajal piletil näidatud reisijatele.
1.4. E-pileti eest tasumine toimub SEB ja EveryPay pangalingi kaudu, valikus on järgmised pangad: Swedbank, SEB pank, Luminor pank, LHV pank ja Coop pank või Visa- ja MasterCard krediitkaardiga või kliendikonto arvelt (lepingulistele klientidele).
1.5. Enne piletitasu maksmist internetipangas on E-pileti ostja kohustatud kontrollima ostukorvi lisatud teenuste koosseisu ja veenduma, et pileti koosseis vastab tegelikult soovitule. Hilisemad tagasiarvestused pileti summas ei ole võimalikud, kuid piletit on võimalik kuni reisi väljumiseni tühistada (vt p 3).
1.6. Peale piletite eest tasumist saadetakse kinnituskiri kliendi e-postile, mille ta sisestas tehingu kinnitamisel (kontrolli, et e-posti aadress on korrektselt sisestatud, vastasel korral ei jõua kinnituskiri kohale). Kinnituskirjas on link piletitele, mille kaudu saab pileteid ja ostuarvet vaadata/printida.
1.7. Kui ostukorvi on kogemata lisatud teenuseid või koguseid, mis ei vasta soovitule, tuleb ostukorv tühistada ja täita uuesti õigete teenustega.
1.8 Naissaare liinilaev mahutab kuni 48 reisijat, millest 5 reisija kohta on eraldatud Naissaare püsielanikele (välja ostmata kohalike e-piletid lähevad müüki e-piletitena 72h tundi enne väljumist).

2. KASUTAMINE JA MUUTMINE
2.1. E-pileti omanik on kohustatud saabuma sadamasse vähemalt 20 minutit enne piletile märgitud reisi väljumist, hilisema saabumise korral ei taga vedaja kohta laeval.
2.2. E-piletite kontroll toimub laevale pääsul. Naissaare – Lennusadam liinil kontrollitakse piletid nimekirja alusel. . Reisijatel on kohustus esitada soodustust tõendavad dokumendid, kui seda laeva personal küsib (õpilaspilet jne).
2.3 E-pilet kehtib ainult piletil toodud reisil.
2.4. E-piletit saab muuta Naissaare liinil 72 või rohkem tundi enne reisi väljumist, saates e-kirja sooviga . Grupibroneeringute puhul Naissaare liinil 14 või rohkem päeva enne reisi väljumisaja saabumist. Muutmiseks tuleb saata e-kiri info@nicesaar.eu.
2.5. E-piletil saab muuta väljumisaega, sõidusuunda.
2.6. Reisijate arvu vähenemisel raha ei tagastata.
2.7. Peale muudatuste tegemist piletile tuleb välja trükkida uute andmetega e-pilet.

3. PILETITASU TAGASTAMINE
3.1. Ostetud e-piletit on võimalik tühistada ja tasu tagasi küsida Naissaare liinil minimaalselt 7 päeva enne reisi väljumist. Grupibroneeringute puhul Naissaare liinil 30 või rohkem päeva enne reisi väljumisaja saabumist tagastatakse 100% tasutud summast , 14 või rohkem päeva enne reisi väljumisaja saabumist tagastatakse 50% tasutud summast, pileti tühistamisel vähem kui 7 päeva enne reisi väljumisaega raha ei tagastata .
3.2. E-pileti tühistamine ja piletitasu tagastamine toimub interneti teel saates e-kirja alusel info@nicesaar.eu 7 päeva jooksul.
3.3. E-pileti tühistamisel ei tagastata kogu tasutud summat, tagastamisele ei kuulu tagastamiskulu 3 eurot.
3.4. Kogu e-pileti maksumus tagastatakse kliendile üksnes vedaja süül või ilmastikuoludest tingitud põhjusel ära jäänud reisidele ostetud piletite eest. Muid võimalikke erandolukordi, mis ei võimalda õigeaegselt teenust kasutada ega piletit muuta, käsitletakse vedaja poolt juhtumipõhiselt.
3.5. E-pileti eest tagastamisele kuuluv summa kantakse kliendi pangakontole 10 päeva jooksul, peale kinnituse saatmist kliendile taotluse kättesaamise ja tagastatava summa kohta.

4. LAEVAOPERAATORI ÕIGUSED
4.1. Laevaoperaatoril on õigus vahetada laeva etteteatamata, teise aluse vastu, mille sõiduaeg võib erineda plaanipärasest laevasõidu ajast.

Teie kiri saadeti pudelipostiga
edukalt Naissaarele!
Vastame esimesel võimalusel.